Inginer energitician (electrician) / ingineră energiticiană (electriciană)

FLV-Ascent
Oraș: Sîngerei
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Fabrica de producere a uleiurilor esențiale din or. Singerei, com. Chiscareni, sat. Nicolaevca anunță post vacant pentru:

INGINER ENERGITICIAN (ELECTRICIAN)/INGINERĂ ENERGITICIANĂ (ELECTRICIANĂ)

Atributii:
- Proiectează și gestionează sistemele energetice la partea de producere, transport și distribuție precum și partea de consum;
- Asigură activitatea de întreținere și reparație a utilajelor și echipamentelor energetice (electro)
- Proiectează sisteme (echipamente electrice, tracțiune electrică și alte echipamente), care generează, transmit și distribuie energie electrică;
- Supraveghează, controlează și monitorizează funcționarea sistemelor de generare, trasmisie și distribuție electrică;
- Determină necesitatea instalațiilor electrice și utilizarea acestora în clădirile industriale și de altă natură;
- Stabilește standardele și procedurile de control pentru monitorizarea performanței și siguranței sistemelor, echipamentelor de generare și distribuție a energiei electrice, precum și întreținerea, și repararea sistemelor, echipamentelor electrice;
- Evidența timpului de muncă a personalului din subordine.

Cerințe:
- Cunoașterea limbii române, rusă;
- Studii superioare (tehnice);
- Persoană responsabilă, atentă.

Salariul – de la 10000 lei
Regim de muncă: de la 8:00-17:00
Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport
Condiții moderne de munca
Locul de muncă: r-nul Sîngerei, com. Chiscareni, s. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md
Mobil 076617777 – director Dogoter Vladislav

Descriere:
- Salariu, de la 10000 lei
- Orarul de lucru Full time
- Lucru de sezon nu

Limbi străine:
- Română
- Rusă

Competențe:
- Studii: superioare (tehnice)
- Experiență: de la 3 ani
- Specializare: Electrotehnologie

Date de contact:
- Persoana de contact Vladislav Dogoter
- Email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Subcategorie:
Managementului procesului de producere

Завод по производству эфирных масел в городе Сынжерей, комуна Кишкарень, село Николаевка объявляет об открытии вакантной должности:

ИНЖЕНЕР-ЭНЕРГЕТИК (ЭЛЕКТРИК)

Обязанности:
- Проектирует и управляет энергетическими системами на стороне производства, транспорта и распределения, а также на стороне потребления;
- Обеспечивает техническое обслуживание и ремонт машин и энергетического оборудования (электро);
- Проектирует системы (электрооборудование, электротяговое и другое оборудование), генерирующие, передающие и распределяющие электроэнергию;
- Осуществляет надзор, контроль и мониторинг работы систем производства, передачи и распределения электроэнергии;
- Определяет необходимость электроустановок и их применение в промышленных и других зданиях;
- Устанавливает стандарты и процедуры контроля за работоспособностью и безопасностью систем, оборудования для производства и распределения электроэнергии, а также технического обслуживания и ремонта систем, электрооборудования;
- Учет рабочего времени подчиненного персонала.

Требования:
- Высшее техническое образование;
- Знание румынского, русского;
- Ответственный, внимательный человек.

Зарплата от 10000 лей
Время работы: 08:00-17:00 понедельник-пятница.
Бесплатные обеды за счет работодателя и транспорт.
Современные условия труда.
Место работы: город Сынжерей, комуна Кишкарень, село Николаевка

Заинтересованных лиц просим отправить своё резюме на электронную почту: vlad.dogoter@flavascent.md,
или обращайтесь по мобильному номеру 076617777 - директор Доготер Владислав.

Описание:
- Зарплата от 10000 лей
- Полный рабочий день
- Не сезонная работа

Иностранные языки:
- Румынский
- Русский

Компетенции:
- Высшее техническое образование
- Опыт: от 3 лет

Контакты:
- Контактное лицо Владислав Доготер мобильный номер 076617777.
- Электронная почта: vlad.dogoter@flavascent.md.

Подкатегория:
Управление производственным процессом
Telefon:
+373 766 17 777
Persoana de contact:
Dogoter Vladislav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide