Hr recruiter

Deea House SRL ( Cafenea Granier)
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Candidatul Ideal
Căutam un nou coleg/ă pasionat/ă de recrutare. Dacă ai minimum 1 an de experiență în recrutare, ești curios/ă, organizat/ă și atent/ă la detalii, cu spirit de echipă atunci e foarte probabil ca locul tău e în echipa noastra.

Ce skill-uri ne-ar placea sa ai:
Absolvent/ă studii superioare specializate (psihologie/socio-umane);
Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii;
Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală;
Capacitatea de a urmari și solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie în paralel;
Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
Abilităţi de lucru în echipă.

Descrierea jobului
Ce ar trebui sa faci:
Să identifici și să administrezi canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
Să concepi și ︁︅︁​︈︂​︁︅︄​︁︄︈postezi anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu managerii de departamente;
Să selectezi candidații pe baza CV-urilor, în functie de profilul candidatului și cerințele postului;
Sa contactezi candidații selectati in vederea programarii interviurilor;
Sa participi si organizezi intreg procesul de intervievare si selectie a candidatilor;
Sa evaluezi si sa vii cu propuneri catre manageri cu privire la candidatii selectati;
Sa administrezi si sa asiguri actualizarea bazei de date cu candidati.

Granier reprezintă locul unde ne dedicăm toate resursele, pentru a asigura plăcerea gustului, adăugăm multă dragoste și pasiune în crearea produselor de patiserie și brutărie. În prezent Granier deține 9 filiale, o producere modernă și un număr impunător de consumatori care, în fiecare zi, vin să procure bunătățile Granier. Din dorinta de a satisface pana si cele mai exigente gusturi din domeniul patiseriei și panificației ne-am dezvoltat și continuăm să o facem.

Echipa Granier este una unită, formată din oameni pasionați de ceea ce fac. Oferim responsabilitate, profesionalism, grija si respect, intr-un mediu de lucru plăcut. Alaturi de noi te poti implica la numeroase proiecte de dezvoltare.
Iti doresti sa faci echipa cu noi, alătură-te echipei Granier și impreuna hai “Să facem Moldova plină de gust.”!
Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: granier.dh@gmail.com
Telefon: +373 68112268; +373 79901771
Telefon:
+373 799 01 771
Persoana de contact:
Elena, Ecaterina
Site:
www.granier.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide