Gestioner / depozitar

S.R.L. Tribus Prim
Oraș: Ungheni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
(022011025)Angajăm Gestioner/ Depozitar la fabrica de producere ,comerț și distribuție garduri ,plase și articole din metal
Compania: TRIBUS PRIM SRL or.Ungheni

Candidat ideal :

-Experiență în domeniu
-Comunicabil,atent,responsabil,bun organizator a procesului de lucru ,fără vici

Descrierea jobului

-Primirea și eliberarea mărfurilor /produselor conform avizelor și facturilor după cantitate și calitate
-Gestionarea fluxului de materie primă și semifabricate în fabrică
-Organizarea și menținerea amplasării și depozitarii corecte
-Organizare încarcare/descărcare camioane conform traseu /curse stabilite

Oferim:
- Salariu motivant în funcție de experiența și de responsabilitățile asumate
- pachet social (asigurare medicală și alte beneficii sociale)

Program de lucru:
Luni - Vineri 8:00 – 17:00
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide