Director Departament Achiziții, Import și Export

Agrostoc
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Director Departament Achiziții, Import și Export al Cooperativei de Întreprinzător ,,Agrostoc,, (mun. Chișinau, str. Ismail 81/1).
CERINȚE:

Studii superioare;
Experiență în domeniu min. 3 ani;
Abilități de planificare și organizare, gândire analitică;
Excelente abilități de comunicare;
Abilități avansate de lucru cu PC (word, excel);
Cunoașterea limbilor Română, Rusă, Engleză.

RESPONSABILITĂȚI:

Gestionarea activității Departamentului Achiziții, Import, Export si a angajaților din subordine;
Reprezintă compania în relația cu furnizorii, clienții și organizațiile din țară și de peste hotare;
Monitorizarea pieții pe domeniu;
Planificarea livrărilor și evidența recepționării mărfurilor
Identificarea potențialilor clienți, negocierea și încheierea contractelor;
Monitorizează procesului și operaţiunilor de import - export (verificare corectitudine acte, comunicare cu brokerii, reprezentanții organelor vamale).

COMPANIA OFERĂ:

Posibilitatea creșterii profesioniste într-o companie stabilă;
Oficiu modern în centrul capitalei;
Program de lucru 8.30-17.30;
Asigurarea întregului pachet salarial;
Automobil de serviciu.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa: hr@agrostoc.md sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 060302766. E-mail: hr@agrostoc.md
Telefon: 060302766
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide