Contabil(ă)

S.R.L. Tribus Prim
Oraș: Ungheni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm Contabil la Fabrica de Producere,Comerț și Distribuție Garduri,Plase și Articole din Metal
„Tribus Prim “SRL or.Ungheni

Candidatul Ideal :
Experiență în Contabilitate constituie un avantaj,organizat(ă) ,ordonat(ă),punctual(ă) cu abilități dezvoltate de comunicare și relaționare .
Atent(ă) la detalii, simț de raspundere ridicat,dornic(ă) sa învețe și să se asimileze cunoștințe contabile,posesor cunoștințe de operare :PC ,Excel Word .
Cunoștințe de operare în programe de contabilitate 1C.

Descrierea jobului:
- Întocmirea și gestionarea documentelor contabile
- Întocmirea și verificarea situațiilor financiare lunare și anuale.
- Asigurarea conformității cu legislația în vigoare.
- Monitorizarea și raportarea cheltuielilor și veniturilor.

Program de lucru :
Luni 08:00- Vineri 17:00

Așteptăm CV-ul dvs la adresă de email: tribus.prim@mail.ru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide