Bucatar / ajutor bucatar 780/600lei/zi

Micro Market SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 13000 Până la 19000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Cerinte:
-Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan
-Cunoștințe despre igiena alimentară și siguranța în bucătărie
-Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional

Responsabilități principale:
-Asistarea bucătarului în pregătirea ingredientelor și preparatelor culinare
-Menținerea curățeniei și ordinii în bucătărie
-Tăierea și pregătirea legumelor, cărnii și altor ingredient
-Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară
-Ajutor în prepararea bucatelor conform rețetelor
-Participarea la curățenia zilnică a bucătăriei și echipamentului de bucătărie.

Noi oferim:
- angajarea oficiala
- Mediu de lucru dinamic și plăcut
- Program de lucru 7:00-16:00 (Duminica-Joi)

ребования:
-Умение работать в высоком темпе и решать несколько задач одновременно
-Знание правил пищевой гигиены и безопасности на кухне.
-Позитивный настрой и желание учиться и развиваться профессионально.

Основные обязанности:
-Помощь повару в подготовке ингредиентов и кулинарных заготовок.
-Поддержание чистоты и порядка на кухне.
-Нарезка и подготовка овощей, мяса и других ингредиентов.
- Соблюдение правил гигиены и безопасности пищевых продуктов.
- Помощь в приготовлении блюд по рецептам
-Участие в ежедневной уборке кухни и кухонного оборудования.

Мы предлагаем:
- официальное трудоустройство
- Динамичная и приятная рабочая атмосфера.
- График работы 7:00-16:00 (воскресенье-четверг)
Telefon:
+373 768 84 839
Persoana de contact:
Valeri
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide