Barista

Feeling Coffee
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 8000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Angajăm Barista Cu Experiență la Feeling Coffee!

Suntem în căutarea unui barista pasionat de cafea, cu experiență și doritor să se alăture echipei noastre dinamice la Feeling Coffee. Ne specializăm în prăjirea și prepararea cafelei de înaltă calitate, oferind o experiență de cafea autentică și satisfăcătoare clienților noștri.

Responsabilități:
- Pregătirea și servirea cafelei folosind diverse metode (espresso, filtru, etc.);
- Asigurarea unui standard ridicat în calitatea cafelei și în servirea clientului;
- Îngrijirea și întreținerea echipamentului de preparare a cafelei;
- Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.

Cerințe:
- Experiență demonstrată în prepararea cafelei și operarea echipamentului specific;
- Cunoștințe solide despre diferite tipuri de cafea și metode de preparare;
- Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
- Atitudine pozitivă, proactivitate și dorința de a învăța continuu.

Oferim:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos;
- Posibilități de dezvoltare profesională și personală;
- Pachet salarial competitiv și alte beneficii în funcție de performanțe.

Dacă ești pasionat de cafea și crezi că îndeplinești cerințele noastre, te invităm să aplici trimițându-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa coffeef215@gmail.com Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide