Agent sectia decontari financiare

Voiaj International №3677922, 2 martie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

AGENT IN SECTIA DECONTARI

VOIAJ INTERNATIONAL- una din cele mai mari agenţii de turism din Moldova, anunţă concurs pentru functia:

Agent decontări si interline

Responsabilitati:
-Prelucrarea documentelor financiare primare;
-Evidenta vinzarilor;
-Introducerea datelor in 1C: contabilitate;
-Mentinerea unei relatii active cu agentii de vinzari.

- Cerinte:
-Studii economice medii, superioare;
-Cunoaşterea limbilor româna, engleza, rusa;
-Cunoaşterea PC (Microsof Word, Excel, Mail...);
-Viteza maxima si corectitudine la introducerea datelor;
-Persoana dinamica, cu initiativa, cu gîndire analitică şi simţul responsabilităţii;
-Persoană energică, comunicativă cu capcitate de relaţionare;
-Rezistentă în activităţi repetitive;
-Experienţa de lucru în domeniul ticketing va constitui un avantaj.

Se ofera:
- mediu atractiv de muncă într-un colectiv tînăr
- salariu motivant
- pachet social
- formare profesionala continua

Candidatii sint rugati sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: interline@voiaj.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide