Administrator de retea

Aurum
Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
În rolul de Administrator retea vei gestiona activitatea magazinelor in mun.Balti, Edinet si Ungheni.

Responsabilități:

Organizarea și controlul activității magazinelor
Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientilor
Gestionarea personalului, instruirea și motivarea angajaților
Întocmirea planului de vanzari si rapoartelor
Controlul respectării standardelor companiei
Managementul și evaluarea activității membrilor echipei pe baza indicatorilor de performanță.

Criterii de eligibilitate:

Experiență de lucru in functie similara de min 1 an;
Studii superioare;
Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă;
Abilități excelente de comunicare și organizare
Spirit de echipă;
Inițiativă;
Gândire analitică;
Managementul conflictelor;
Spirit organizatoric.

Ce oferim:

Salariu atractiv cu posibilitate de avansare în carieră
training-uri în domeniul de activitate;
mediu de lucru dinamic și interactive
condiții confortabile de muncă

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@aurum.md și noi avem grijă să îți oferim detaliile. E-mail:
hr@aurum.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide