Менеджер проектов (Project Manager)

LH 47
- это международное архитектурное бюро, лидеры рынка.

Мы завоевали национальное и международное признание,
Спектр наших направлений - жилая, промышленная, коммерческая архитектура.

Мы расширяем нашу команду,
сегодня - наши филиалы в 3 странах,
а в запуске - еще 8!

Ты можешь присоединиться к нам в команду:

Обязанности:

  • Администрирование проекта от получения ТЗ до закрытия договора
  • Ведение документооборота по проекту
  • Подготовка технического задания (взаимодействие с ГАП)
  • Подготовка календарного плана проекта (взаимодействие c ГАП)
  • Ведение переписки с Заказчиком относительно выполнения договорных обязательств
  • Контроль своевременного выставления закрывающих документов, счетов, подписания дополнительных соглашений к договорам с заказчиком
  • Контроль соблюдения подрядчиками договорных обязательств, в том числе по срокам и составу выполняемых работ
  • Составление и контроль бюджета проекта
  • Определение себестоимости проекта (по оценке ГАП, менеджер – контроль)
  • Контроль составления смет на проектно-изыскательские работы либо совместная подготовка коммерческих предложений
  • Обработка входящих запросов от потенциальных заказчиков
  • Работа с потенциальными заказчиками: уточнение деталей запроса, информирование о спектре услуг бюро, сильных сторонах, ценовой политике, портфолио, организация презентаций и представление команды бюро, другие действия, направленные на получение заказа

Требования:

  • Готовность к широкому кругу обязанностей, стандартным процессам и нестандартным задачам
  • Грамотная устная и письменная речь
  • Высокая скорость работы в режиме многозадачности
  • Самостоятельность решений и действий, ответственность за них
  • Серьезность, коммуникабельность, про-активный подход к работе и жизни, ответственность, способность самостоятельно организовать процесс работы, с опытом работы в архитектуре, строительстве, закупках. + знание бухгалтерии, работа с договорами.
  • Важно: Опыт работы в сфере архитектуры и/или дизайна приветствуется

Что мы дадим

  • Официальное трудоустройство
  • Обучение внутри команды, а также возможность участия на корпоративных курсах
  • Участие на архитектурных конференциях в стране и за ее пределами
  • Офис со своей неповторимой атмосферой в самом центре с лучшей панорамой города
  • Скидки от наших партнеров и членство в бизнес-сообществах (детали расскажем на собеседовании)
  • Зарплата и детали оговариваются на собеседовании
  • Молодой и творческий коллектив
  • Работа над интересными и социально-значимыми проектами

Как откликнуться
Выберите для себя самый удобный и быстрый вариант связи с нами:
Тема письма "Менеджер по продажам" на ecaterina.snurenco@lh47arch.com.

  • Вышлите ваше CV c 2-3 предложениями о себе и почему хотите к нам
  • Позвоните нам по номеру +37378103519 (Екатерина)

О нас:
Сайт LH 47
Instagram LH 47
Instagram основателя - Сергей Мырза

Responsabilități:

  • administrarea proiectului de la primirea caietului de sarcini pînă la finalizarea contractului;
  • organizarea circulației documentelor de proiect;
  • întocmirea caietului de sarcini (în colaborare cu arhitectul șef de proiect);
  • elaborarea calendarului proiectului (în colaborare cu arhitectul șef de proiect);
  • comunicarea cu clientul în vederea îndeplinirii contractului;
  • asigurarea emiterii la timp a documentelor ce confirmă îndeplinirea de către părți a obligaților contractuale, facturilor, semnării unor acorduri suplimentare la contractul încheiat cu clientul;
  • controlul îndeplinirii de către antreprenori a obligațiilor contractuale, inclusiv privind componența lucrărilor executate și termenele de executare;
  • elaborarea și controlul executării bugetului proiectului;
  • stabilirea costului proiectului;
  • controlul întocmirii devizelor de cheltuieli pentru lucrările de cercetare-proiectare sau elaborarea în comun a ofertelor comerciale;
  • prelucrarea cererilor clienților potențiali;
  • gestionarea relațiilor cu clienții potențiali (precizarea cererii, informarea privind serviciile oferite de companie, avantajele, politica de preț, portofoliul, prezentarea activității companiei și a echipei ei, realizarea altor acțiuni orientate spre obținerea comenzii).

Cerințe:

  • experiența anterioară în domeniul arhitecturii/designului, construcțiilor, achizițiilor, cunoștințe în domeniul evidenței contabile și gestionării contractelor;
  • disponibilitatea pentru o gamă largă de responsabilități, capacitatea de a îndeplini procese standardizate și a acționa în afara standardelor;
  • capacitatea de a lua decizii și a acționa în mod independent și asumat;
  • capacitatea de a lucra rapid îndeplinind mai multe sarcini în același timp;
  • exprimare corectă orală și scrisă;
  • responsabilitate, seriozitate, abilități de comunicare, atitudine proactivă, capacitatea de organizare a procesului de lucru.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • instruire la locul de muncă și traininguri corporate;
  • șansa de a participa la conferințe de arhitectură în țară și în străinătate;
  • un birou confortabil în centrul capitalei cu cea mai bună vedere panoramică a orașului;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă și a lucra la realizarea unor proiecte interesante de importanță socială;
  • reduceri de la partenerii companiei și șansa de a obține un card de membru în comunitățile de afaceri (detaliile se vor oferi în cadrul interviului);
  • salariul mărimea căruia se va negocia în cadrul interviului.

Poți să aplici pentru această poziție folosind una din următoarele opțiuni:

  • expediază CV-ul însoțit de o scurtă prezentare a ta și motivul pentru care vrei să lucrezi alături de noi la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplici „Manager poiect”;
  • sună la numărul de telefon: +373 78103519 (Ecaterina).

Mai multe informații despre noi găsești aici:
pagina web a companiei
contul de Instagram al companiei
contul de Instagram al fondatorului companiei Sergiu Mîrza

E-mail: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
+373 78103519

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide