Operator vânzări (filiala Bălți)

Te așteptăm să te alături  echipei Avion.md, unde vei avea posibilitatea să te dezvolți și să crești alături de noi!
Oferim training de inițiere, așa că vei afla tot ce ai nevoie pentru a te încadra și dezvolta atît vertical, cît și orizontal!

Beneficiile de care vei avea parte:
  • salariu motivant, parte fixă și bonusuri de performanță
  • mediu de lucru plăcut, într-un oficiu modern, amplasat în centrul capitalei
  • instruire și suport din partea întregii echipe
  • teambuilding-uri trimestriale și alte beneficii garantate din partea companiei
  • program de lucru: Luni-Vineri, 09:00 – 18:00, Sâmbăta 10:00-15:00 (2 sâmbete în lună)
Descrierea jobului:
  • prestarea serviciilor informationale privind cursele aeriene, tarife și taxe
  • oferirea suportului de consultare a clienților, atît telefonic cît și celor programați în oficiu
  • oferirea consultației privind termenii și condițiile de zbor
Candidatul ideal:
  • persoană sociabilă, cu entuziasm și atitudine pozitivă
  • bune abilități de comunicare în limba română și rusă
  • deține aptitudine de asimilare a proceselor noi de muncă
Hai să ne cunoaștem!

Transmite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea postului “Manager vânzări bilete avia”, în tema scrisorii sau nu ezita să ne contactezi la numerele de telefon: 067432236.

E-mail: hr@asociatia.md
Telefon: 067432236

Web: www.asociatia.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide