Manager programe de loialitate | Felicia

Despre companie:

„Felicia” este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova și lider de piață în retailul de produse farmaceutice (peste 150 de farmacii). În spatele tuturor cifrelor stau zeci de manageri, farmaciști și c contribuind astfel la îmbunătățirea sănătății și bunăstării populației , familia „Felicia” având în prezent peste o mie de angajați.

Mai multe informații despre companie puteți afla pe site-ul web: https://felicia.md.

Responsabilități:

  • Analiza datelor la nivel local/național pentru dezvoltarea unui plan de acțiuni
  • Monitorizarea și dezvoltarea proiectării, implementării și desfășurării programelor de loialitate
  • Coordonarea elementelor programului între departamentele implicate și punctele de vânzare
  • Implementarea programului de management de proiecte și dezvoltarea tehnică continuă
  • Colaborarea cu Managerul de Marketing pentru a crea campanii care să stimuleze participarea, atât a noilor, cât și a clienților deja existenți, la programul de loialitate
  • Efectuarea cercetărilor de piață folosind cele mai bune practici
  • Determinarea valorilor cheie de succes și performanța programului de loialitate
  • Cooperarea strânsă cu clienții pentru a transpune cerințele acestora în regulile programului de loialitate
  • Instruirea farmaciștilor despre beneficiile programelor de loialitate
  • Deplasări locale/regionale de serviciu

Cerințe și abilități:

  • Studii superioare finalizate în marketing, afaceri, comunicare sau într-un domeniu similar
  • Experiență în marketing, retail sau într-un domeniu similar
  • Cel puțin 2 ani experiență în marketing cu programe de loialitate
  • Gândire analitică bine dezvoltată
  • Abilități manageriale și de multitasking
  • Experiență în utlizarea: datelor, CRM-urilor, 1C

Beneficii:

  • Salariu competitiv + KPI
  • Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09:00-18:00)
  • Asigurarea transportului (de la domiciliu la birou și retur)
  • Prânz gratuit
  • Muncă într-o echipă tânără și dinamică într-un oficiu modern
  • Pachet social și medical complet
  • Oportunitate de dezvoltare profesională pe termen lung

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide