Lucrător în amenajări Spații Verzi

Anunț de angajare:

La ECO-PRIM AGRO, ne dedicăm creării și întreținerii unor spații verzi care îmbunătățesc calitatea vieții și aduc natura mai aproape de oameni. Fie că este vorba de parcuri, grădini private sau zone de recreere, misiunea noastră este să oferim spații verzi și agrement de excepție.

Responsabilități:

  • Plantarea, tăierea și întreținerea plantelor și a ierbii.
  • Instalarea și întreținerea elementelor de irigație.
  • Contribuire la designul și planificarea proiectelor de amenajare.
  • Lucru în echipă pentru realizarea proiectelor mari de amenajare.
  • Menținerea curățeniei și ordinii pe șantierele de lucru.

Cerințe:

  • Experiență în lucrul cu plante și în amenajări peisagistice (constituie un avantaj).
  • Capacitatea de a lucra fizic în condiții variate de vreme.
  • Spirit de echipă și atitudine pozitivă.
  • Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).
  • Studii medii în domeniul agricol – școală profesională, colegiu (constituie un avantaj).

Oferim:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență și calificări.
  • Echipament de protecție și de lucru de înaltă calitate.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare.
  • Mediu de lucru prietenos și suportiv.
  • Experință într-o companie ambițioasă.

Nu ezita să ne contactezi!

Ne-ar plăcea să aflăm mai multe despre abilitățile tale și de ce te-ai potrivi în echipa noastră.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

E-mail: ecoprim.agro@gmail.com
Telefon: 068640715

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide