Reprezentant medical zona sud

MedExpert
Oraș: Cahul
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal la postul de REPREZENTANT MEDICAL în cadrul laboratorului MedExpert trebiue să corespundă următoarelor cerințe:
• persoană sociabilă, onestă;
• dinamica, cu abilități de analiza situațională,
• capacități excelente de comunicare și lucru în echipă,
• absolvent/ă al Universității de medicină,
• utilizator al programelor Office, Excel, Power point,
• va cunoaste cel putin o limba straina de circulatie internationala (preferabil engleza);
• permis de conducere categoria B,
• disponibilitate pentru deplasări zilnice;
• experiență de lucru în calitate de Reprezentant medical,
• abilitate de instruire continuă,
• Capacităte de a capta atenția profesioniștilor din domeniu în cadrul prezentărilor în grup.

Descrierea jobului
Persoana angajată ca REPREZENTANT MEDICAL va gestiona activitatea de PROMOVARE a serviciilor MedExpert (existente sau nou introduse), de prospectare a pietei, de negociere, incheiere contracte (in limitele presupuse de procedurile interne) si administrarea acestora; fisa postului mai presupune activitati de raportare, de administrare a bazei de date de clienti si de colaborare cu departamentele centrale de marketing si vanzari in organizarea de prezentari de servicii sau evenimente de specialitate pe piata locala. Administrarea centrelor de recoltare existente în Zona SUD sau NORD.

Oferta noastră:
-Salariu atractiv;
-Pachet social complet;
-Automobil de serviciu și telefonie mobilă.

Descrierea companiei
MedExpert este cel mai mare furnizor privat de servicii medicale de laborator din R.Moldova. Deține certificate naționale și internaționale precum ISO 15189 și ISO 9001:2008. Detalii pe www.medexpert.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide