Muncitor auxiliar in sectorul de producere

SC ”Unitech Engineering Solutions” SRL este o companie specializată în producerea și comercializarea echipamentelor pentru industria vinicolă.

Echipa noastră se extinde!

Recrutăm un coleg in Sectorul de producere.

Beneficiile companiei “Unitech Engineering Solutions”:

  • Salariu motivant în funcţie de experiență și rezultate, dupa interviul cu directorul; pachet social deplin;
  • Sector de activitate bine echipat în sectorul Ciocana;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Grafic de lucru full- time;
  • Prînz asigrat și coffe-break;
  • Un colectiv prietenos, tînăr și sociabil.

Responsabilități Principale:

  • Conduce si monitorizeaza Sectorul de spalare cisterne si articole din inox.
  • Colaborare cu Echipa de Producție: Lucrul în strânsă colaborare cu echipa de producție pentru a remedia activitatea desfasurata.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare și colaborare.
  • Atitudine orientare către rezultate.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr@unitech.md, cu indicarea funcției pentru care optați sau ne contactati la numarul de telefon 068431111.

E-mail: hr@unitech.md
068431111

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть