Economist

Angajăm:

Economist

Cerințe:

  • Studii superioare (de profil);
  • Experienţă într-o funcție similară;
  • Utilizator avansat al instrumentelor Microsoft Office, Google Spreadsheet, si altele;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza;
  • Atenție la detalii, flexibilitate, personalitate pozitivă, dinamică, energică.

Responsabilități:

  • Introducerea datelor primare in soft-urile de profil;
  • Verificarea corectitudinii efectuării proceselor;
  • Asigurarea înregistrării sistematice, prelucrarea și păstrarea informației cu privire la tranzacțiile contabile/manageriale referitor sectorului.
Condiţii de lucru:
  • Beneficiați de întreg pachet social;
  • Training-uri de contabilitate și dezvoltare personală;
  • Perspective de promovare și dezvoltare permanentă;
Locația postului: or. Chisinau, str. Calea Orheiului, 122
Program de lucru: Luni - Vineri: 09:00 - 17:00

Salariul este negociabil în funcție de experiența și calificările dvs. Detaliile suplimentare vor fi discutate în cadrul interviului.

E-mail: consulting@rotmar.md
Telefon: 061087897

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть