Asistent de inginer proiectant (retele electrice)

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica.

Invităm tineri specialiști absolvenți UTM în echipa noastră!
Compania DI&TRADE Energy realizează proiectarea și instalarea sistemelor de alimentare cu energie electrică, lucrări de automatizare și dispecerizare.

Cele mai remarcate proiecte de inginerie implementate către compania noastră sunt: Rogob, McDonald's, Axedum, Bucuria, centrul comercial PORT MALL, UNIC, etc.
Compania noastră caută un inginer proiectant talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

  • Proiectarea și dezvoltarea sistemelor electrice pentru diferite proiecte;
  • Realizarea memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distribuție, scheme monofolare etc.;

Cerințe:

  • Absolvent studii medii/superioare sau student de specialitate; Energetica, Electrotehnica, Instalații electrice in construcții;
  • Cunoștințe da baza in utilizarea Microsoft Office (Excel, Word);
  • Cunoștințe de baza in utilizarea programelor de proiectare (AutoCAD);
  • Capacitate de organizare si planificare;
  • Abilitați de comunicare si lucru in echipa;

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială;
  • Munca cu normă întreagă - 5/2;
  • Salariu - 14.000 lei + bonus suplimentar pentru implementarea proiectului.

Telefon: +373 79 88 34 58, +373 79 212 262
E-mail: hr@climate.md, info@ditrade.md
www.ditrade.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть