Asistent avocat

Angajăm:

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniu juridic;
  • Experiență de muncă în funcția de jurist minim 2 ani;
  • Cunoașterea limbilor română;
  • Cunoașterea limbii ruse și engleze – constituie un avantaj;
  • Capacitate de a lucra în echipă, buna comunicare și negociere;
  • Responsabilitate, punctualitate, abilități de analiză și sinteză;
  • Cunoștințe PC MS Office.

Responsabilități principale:

  • Redactarea și avizarea contractelor / oricăror alte acte cu caracter juridic;
  • Redactarea cererilor de chemare în judecată, cereri / demersuri și alte acte procesuale.

Oferim:

  • Salariu motivațional;
  • Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist, spețe juridice interesante care te va forma ca profesionist;
  • Se acceptă lucrul la distanță fără prezența fizică în oficiu, precum și/sau cu program flexibil.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la următoarea adresă de e-mail: a_iavorski@yahoo.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть