Operator introducere, procesare și validare date or. Orhei

Linella
Город: Оргеев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă îți place să lucrezi cu documentația, să fii atent la detalii și te regăsești în cerințele de mai jos, atunci cu siguranță poți aplică la acest job. Așteptăm CV-ul tău!
Cerințe:

Studii medii sau superioare în domeniul financiar-contabil;
Experiența în domeniul contabil prezintă un avantaj;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel);

Responsabilități:

Procesarea documentelor primare de intrări și ieșiri de marfă;
Completarea registrului operațiunilor echipamentului de casă și de control;
Perfectarea documentară a returului de marfă și a casărilor de marfă defectuoasă;
Pregătirea rapoartelor lunare și prezentarea acestora în contabilitate;
Arhivarea documentelor primare și transmiterea în arhiva centrală;

Oferim:

Salariu atractiv și alte beneficii;
Lucrul în apropierea domiciliului;
Mediul de lucru interesant în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal;
Grafic de lucru : Luni-Vineri 09:00 -18:00, Sîmbătă 09:00-14:00.

Adresa: str. Constantin Negruzzi 82/A Telefon: 061000041
Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Телефон:
061000041
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть