Operator Call Center (14.000 lei)

Association of Recruitment Agencies
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12000 До 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Te așteptăm să te alături unei echipe tinere, cu colegi super prietenoși și o atmosferă mai mult decât placută.

Beneficiile de care vei avea parte:

salariu motivant, parte fixă și bonusuri suplimentare de performanță
oficiu modern și dotat în Business Centru Panorama
instruire și suport din partea întregii echipe
program de lucru full time, 40 ore pe săptămînă cu rotații.
teambuilding-uri trimestriale și alte beneficii garantate din partea companiei

Descrierea jobului:
Nu se vinde nimic prin telefon!

doar se oferă suport de consultare a clienților privind ofertele de muncă în afara țării
preluarea apelurilor telefonice din partea solicitanților a unui loc de muncă
programarea clienților în oficiu
introducerea datelor în sistemul intern CRM

Candidatul ideal:

persoană sociabilă, cu entuziasm și atitudine pozitivă
bune abilități de comunicare în limba română și rusă
experiență în call center sau vânzări - beneficiu
cunoașterea programelor MS Office (lucru în CRM - avantaj)
deține aptitudine de asimilare a proceselor noi de muncă

Hai să ne cunoaștem!
Transmite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md cu mențiunea postului “Operator CC”, în tema scrisorii sau nu ezita să apelezi pentru mai multe detalii la numerul 067432236. E-mail: hr@asociatia.md
Telefon: 067432236
Web: www.asociatia.md
Телефон:
067432236
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть