Asistent avocat

Avocat
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare în domeniu juridic;
Experiență de muncă în funcția de jurist minim 2 ani;
Cunoașterea limbilor română;
Cunoașterea limbii ruse și engleze – constituie un avantaj;
Capacitate de a lucra în echipă, buna comunicare și negociere;
Responsabilitate, punctualitate, abilități de analiză și sinteză;
Cunoștințe PC MS Office.

Responsabilități principale:

Redactarea și avizarea contractelor / oricăror alte acte cu caracter juridic;
Redactarea cererilor de chemare în judecată, cereri / demersuri și alte acte procesuale.

Oferim:

Salariu motivațional;
Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist, spețe juridice interesante care te va forma ca profesionist;
Se acceptă lucrul la distanță fără prezența fizică în oficiu, precum și/sau cu program flexibil.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la următoarea adresă de e-mail: a_iavorski@yahoo.com.
a_iavorski@yahoo.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть