Mecanic-lăcătuș (s. Cojușna)

Fabrica "Nefis" SRL , cu sediul în s. Cojușna, r-l Strășeni angajează:

Dacă ești o persoană responsabilă și perseverentă te invităm sa faci parte din echipa noastră.

Cerințe față de candidat:
  • Studii medii tehnice sau profesionale în domeniu;
  • Experiență de muncă într-un domeniu similar reprezenta un avantaj;
  • Responsabilitate, organizare, tendință de dezvoltare continuă;
Descrierea postului:
  • Îndeplinirea lucrărilor de întreținere a utilajului de producție;
  • Examinarea utilajului cu depistarea și înlăturarea defectelor tehnice;
Program de lucru în două schimburi luni-joi:
  • Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;
  • I schimb 7.00 – 19.00;
  • II schimb 19.00 – 7.00.
Oferim:
  • Instruire continuă;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului.
  • Transport, prânz și echipament.
Telefon: 079500266 / 079600314, e-mail: hr@nefis.md.

Telefon: 079500266 / 079600314
E-mail: hr@nefis.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide