Manager - operator lucru cu clienții

Suntem în căutare de:

Compania Hamal.MD - este una dintre companiile în sfera logisticii care asigura împachetarea și transportarea lucrurilor Dumneavoastra în siguranță de la o locație la alta, începand de la managerii în lucru cu clienții care asigura cea mai detaliată consultație și ghidează clienții în a gasi soluția potrivita și individuală pentru relocarea fiecarui.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor telefonice de la clienți și înregistrarea acestora în sistemul nostru informatic.
  • Planificarea și repartizarea comenzilor către hamali și șoferi în funcție de disponibilitate și locație.
  • Monitorizarea în timp real a livrărilor și comunicarea cu clienții pentru a le oferi actualizări privind starea comenzilor.
  • Asigurarea unei organizări eficiente pentru operațiuni fără probleme.
  • Rezolvarea rapidă a problemelor și a neconcordanțelor care pot apărea în timpul procesului de livrare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul dispatch-ului sau al serviciilor de preluare și repartizare clienți este un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii rapide.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea software-urilor de planificare și monitorizare a rutelor.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii din departamentul de transport.
  • Atitudine proactivă și orientată spre soluționarea problemelor.

Oferta Noastră:

  • Pachet salarial atractiv, care include salariu fix și bonusuri în funcție de performanță.
  • Grafic de lucru: Luni-Vineri, de la 9:00 – 18:00.
  • Nu cautam clienți, nu vindem, nu propunem servicii or produse.
  • Lucru cu baza de clienți a companiei, nu efectuăm apeluri reci.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face parte dintr-o echipă dedicată.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: info@hamal.md, iar noi te vom contacta.

E-mail: info@hamal.md
Telefon: +373 79040222

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide