Manager vânzări Servicii Consulting | Менеджер по продажам консалтинговых услуг

Oferim:
  • Mentori experimentați, gata să vă ajute în procesul de adaptare;
  • Posibilități reale de creștere profesională;
  • Stagiu complet plătit;
  • Program de lucru într-un birou modern situat în centrul orașului;
  • Evenimente corporative regulate;
  • Grijă față de angajați și familiile lor.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în sectorul bancar sau în alte instituții financiare în rolul de consultant sau manager de vânzări pentru servicii financiare;
  • Cunoașterea și înțelegerea termenilor juridici și financiari de bază;
  • Abilități de comunicare, rezolvare a problemelor și vânzări prin telefon;
  • Comunicativitate, activitate, carismă;
  • Nivel avansat de utilizare a programelor Microsoft Office și Google Sheets (cunoașterea 1C este un avantaj);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților cu privire la mecanismele de finanțare;
  • Selectarea programelor de finanțare potrivite pentru clienți;
  • Pregătirea și semnarea contractelor;
  • Colectarea documentației necesare de la client și furnizarea acesteia către departamentul de consultanță;
  • Pregătirea facturilor de plată, a actelor de lucrări executate, a facturilor fiscale și semnarea acestora cu clientul;
  • Monitorizarea și gestionarea creanțelor.

Alăturați-vă echipei noastre și dezvoltați-vă împreună cu noi!

Trimiteți CV-ul dvs. cu fotografie la adresa: hr@sequritygroup.md.

Candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Abonați-vă la canalul nostru Telegram pentru a fi la curent cu toate posturile noastre vacante curente: https://t.me/sequrity_recruting

Мы предлагаем:

  • Опытные наставники, готовые помочь вам в адаптации;
  • Реальные возможности для профессионального роста;
  • Полностью оплачиваемая стажировка;
  • Полный рабочий день в современном офисе в центре города;
  • Регулярные корпоративные мероприятия;
  • Забота о сотрудниках и их семьях.
Требования:
  • Опыт работы в банковской сфере или других финансовых учреждениях в роли консультанта или менеджера по продажам финансовых услуг;
  • Знание и понимание основных юридических и финансовых терминов;
  • Навык общения, решения вопросов и продаж по телефону;
  • Коммуникабельность, активность, харизматичность;
  • Продвинутый уровень владения программами Microsoft Office и Google Sheets, (знание 1C является преимуществом);
  • Знание румынского и русского языка.
Обязанности:
  • Консультация клиентов о механизмах финансирования;
  • Подбор для клиентов различных программ финансирования;
  • Подготовка и подписание контрактов;
  • Сбор необходимой документации от клиента и предоставление ее в отдел производства Консалтинга;
  • Подготовка счетов на оплату, актов выполненных работ, налоговых накладных и подписание их с клиентом;
  • Отслеживание и работа с дебиторской задолженностью.
Присоединяйтесь к нашей команде и развивайтесь вместе с нами!

Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.

Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting!

hr@sequritygroup.md
079770297

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide