Vânzător în salon de mobilă capitonată

Diamanti
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Salonul nostru de mobilă capitonată este în căutarea unui vânzător dedicat și pasionat de design interior pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:

Consilierea clienților în alegerea mobilei potrivite pentru nevoile și stilul lor.
Prezentarea și promovarea produselor din magazin.
Înregistrarea vânzărilor și gestionarea tranzacțiilor financiare.
Menținerea unui mediu curat și organizat în magazin.
Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de vânzări.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul mobilei.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Cunoștințe de bază despre design interior și mobilă capitonată.
Punctualitate, responsabilitate și o atitudine pozitivă.

Beneficii:

Salariu competitiv, cu posibilitatea de bonusuri în funcție de performanță.
Mediu de lucru plăcut și echipă profesionistă.
Reduceri pentru angajați la produsele din magazin.
Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

Pentru detalii ne gasiti la numarul 076-77-21-77 (Anatolie). Telefon: 0-76-77-21-77
Persoana de contact: Anatolie
E-mail: director@diamanti.md
Telefon:
076772177
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide