Vânzător în magazin de produse alimentare

Perselect Company
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 12000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea poziției:
Căutăm un vânzător în magazin de produse alimentare, situat în Chișinău, sectorul Botanica. Se oferă transport după serviciu, tichete de masă și un salariu de la 12 000 până la 15 000 lei.

Cerințe:
- Experiență preferabilă în calitate de vânzător sau casier;
- Disponibilitatea de a lucra în schimburi de 3 peste 3 zile, de la orele 9:00 până la 23:00;
- Rezistență fizică, acurateţe și organizare.

Responsabilități:
- Deservirea cumpărătorilor la vitrinele magazinului sau la casă.
- Responsabilitate pentru ordinea și curățenia vitrinelor.

Vă invităm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail perselect7@gmail.com.
Telefon de contact: 060399901.
Telefon:
060399901
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide