Reprezentant medical AstraZeneca (Zona Nord)

Dita Estfarm
Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania “Dita Estfarm” SRL este în căutare de reprezentant medical pentru promovarea produselor companiei AstraZeneca.
Ce beneficii ai dacă lucrezi cu noi?

Ai posibilitatea să te dezvolți profesional și personal în cadrul companiei;
Organizam deplasări periodice cu scop de studii și teambuilding;
Ai posibilitatea de a avansa în cadrul companiei;
Vei avea un salariu competitiv+ bonusuri trimestriale;
Oferim lunch card cu tichete de masa;
Oferim automobil de serviciu;
Organizăm evenimente corporative anuale;
Programul de munca este comod: luni- vineri 08:30-17:30, o ora pauza de masă;
Stilul de conducere este empatic;
Oferim reducere la produsele comercializate de către organizație (medicamente și dermatocosmetică);
Condițiile de muncă sunt foarte bune (birourile sunt amenajate ergonomic, dotate cu materiale, rechizite și tehnică performantă, bucătării la fiecare etaj);
Ceai și cafea boabe gratis;
Comunicarea internă este transparentă;
Staff-ul managerial este mereu deschis să ofere suport și să răspundă la întrebările angajaților;
Atmosfera de lucru este caldă și prietenoasă;
Ai posibilitatea de a utiliza mașina de serviciu în scopuri personale;
Ai tot suportul managerului și colegilor în perioada de integrare și adaptare.

Cerinte fata de candidat:

Absolvent(a) a Universitatii de Medicina si Farmacie;
Experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj;
Abilitati de comunicare și negociere;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
Orientare spre rezultat si client;
Permis de conducere cat. B.

Responsabilitati:

Promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor regulate la medici si farmacisti;
Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
Realizarea planului de vanzari și întocmirea dărilor de seamă;
Dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
Organizarea si participarea la evenimente medicale speicifice cu scopul promovării produselor;
Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).

Cum aplici?
Dacă te potrivești cu profilul jobului, sunteți invitați să trimiteți CV cu o poza pe adresa de email alina.cebanu@dita.md cu specificarea postului pentru care candidați.
Toate informațiile vor fi tratate cu confidentialitate și în conformitate cu politica noastra de protecție a datelor cu caracter personal.
Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem și sa descoperim cum putem colabora. E-mail: alina.cebanu@dita.md
Telefon: 068495521
Telefon:
068495521
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide