Recrutor

C1 Logistics
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități ale postului:
Gestionarea procesului complet de recrutare, de la publicarea anunțurilor de angajare până la interviuri și selecția candidaților.
Identificarea și atragerea talentelor potrivite pentru posturile disponibile.
Evaluarea și selectarea candidaților pe baza criteriilor stabilite.
Coordonarea procesului de integrare a noilor angajați.
Monitorizarea tendințelor pieței muncii pentru a atrage și reține candidați valoroși.
Dezvoltarea și menținerea rețelelor profesionale pentru recrutare.
Fii pregătit pentru sarcini suplimentare, dacă este necesar.

Oferim:
Angajare oficială.
Salariu NET competitiv + bonus.
Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
Posibilități de creștere profesională și financiară.

Cerințe:
Diplomă de licență în domenii precum Resurse Umane, Psihologie, Management sau Sociologie.
Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
Competență în utilizarea MS Excel și MS Outlook.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii.
Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient sub presiune.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide