Recepționist/ă sectorul Rîșcani

Kineto4Life
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Echipa Kineto4life se extinde!
Căutăm o persoană pentru postul de receptionist/ă gata să se alăture echipei noastre să contribuie la dezvoltarea unei bune imagini a centrului nostru.

Oferim:
- Echipă prietenoasă și susținătoare.
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă
- Acces la serviciile prestate în centrul nostru
- Pachet social deplin și salariu atractiv
- Loc de muncă confortabil
- Gustoșenii: cafea, dulciuri și cărți interesante pentru o atmosferă plăcută.

Responsabilități:
- Întâmpinarea și consultarea pacienților referitor la serviciile care le prestăm
- Preluarea apelurilor telefonice și a corespondenței de pe rețelele de socializare
- Prorogramarea și redirecționarea pacienților către specialiștii Kineto4life
- Înregistrarea pacienților nou-veniți în baza de date
- Încasarea banilor pentru serviciile acordate

Cerinţe faţă de candidat:
- Abilități bune în comunicare
- Abilități dezvoltate de organizare și planificare
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
- Utilizator avansat de PC
- Abilitatea de a lucra în echipă și implicare în procesul de dezvoltare al domeniului.
- Experiența prezintă un avantaj

Cum să Aplicați: Expediați CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail kineto4life@gmail.com . Menționați în subiectul e-mailului "Recepționist".
Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o comunitate dedicată să promoveze sănătatea și bunăstarea!
Mulțumim pentru interesul manifestat, Echipa Kineto4Life.
Telefon:
060162396
Persoana de contact:
Cambur Igor
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide