Manager marketing

Mobvaro-M
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm: MANAGER MARKETING.
Responsabilități de bază:

Promovarea campaniilor publicitare;
Întreținerea relațiilor cu presa scrisã, televiziunea, partenerii și clienții;
Organizarea si comunicarea online;
Promovarea produselor companiei pe piata autohtona.

Cerințe:

Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor promovare și realizarea lor
Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română, rusa
Cunoștințe PC, Microsoft Office, Rețele de socializare.
Creativitate si imaginație
Experiență în domeniu este binevenită
Studii in domeniul marketing
Elaborarea programelor de promovare a companiei
Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing.
Menținerea și dezvoltarea site-ului
Redactarea și postarea online a materialelor publicitare

Compania oferă:

Angajare oficiala;
Pachet social complet;
Salariu motivant.

Asteptăm CV-ul la adresa de email: director.comercial@mobvaro.md sau sunați la nr. de telefon: 068131414, Valentin.
VĂ RUGĂM SĂ TELEFONAȚI DE LUNI PÂNĂ VINERI ÎNTRE ORELE: 09.00-17.00. Asteptăm CV-ul la adresa de email: director.comercial@mobvaro.md
sau sunați la nr. de telefon: 068131414, Valentin.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide