Agent Vânzări

Construct Arabesque
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 12000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time

Dacă ești o persoană comunicativă, responsabilă și plină de inițiativă, avem o oportunitate pentru tine! Căutăm un coleg sau o colegă care să se alăture echipei noastre din cadrul companiei noastre în continuă dezvoltare.
Responsabilități:

Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
Identificarea potențialilor clienți pentru a atinge obiectivele de vânzări;
Menținerea și stabilirea relațiilor solide cu clienții existenți;
Crearea ofertelor pentru clienți;
Urmărirea procesului de la primirea comenzii până la încasarea banilor de la client.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare (profil tehnic - avantaj).
Experiență în vânzări (prezintă avantaj).
Abilitatea de a iniția și menține procesul de negociere cu clienții.
Cunoștințe de limba română și rusă.
Permis de conducere categoria B.

Oferta noastră:

Salariu pe măsura competențelor profesionale (salariu fix + bonusuri bazate pe performanță).
Autoturism de serviciu și acces la telefonie mobilă corporativă.
Condiții de muncă legale, salariu lunar garantat și dotare corespunzătoare.
Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul în limba română, specificând postul dorit, la adresa de e-mail: resurseumane@arabesque.md.
Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru! E-mail: resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide