Agent commercial | Торговый представитель

Торговая компания CVIN-COM SRL объявляет вакансию на должность:

Compania Cvin Com este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Agent Comerț pentru mun. Chișinău. În rolul de Agent commercial, vei asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei în conformitate cu standardele şi politicile comerciale stabilite.

Oferim:

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară;
  • salariu competitiv și bonusuri de performanță;
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactiv;

Responsabilitati:

  • promovarea si vânzarea directă a produselor Alcoolice si Slab Alcoolice;
  • prospectarea pieții pentru identificarea potențialilor clienți,
  • negocierea contractelor și elaborarea acordurilor;
  • identificare și atragere de noi clienți;
  • realizarea planului de vânzări prestabilit;
  • stabilirea și dezvoltarea relațiilor cu clienții din portofoliu, în scopul fidelizării acestora

Asteptari:

  • studii superioare;
  • experiența în domeniu vânzări reprezintă avantaj;
  • fluență în limbile română și rusă;
  • abilități de negociere;
asteptam CV-Urile voastre la urmatoarea adresa : Veaceslavgumennii@gmail.com.
Telefon de contact: +373 69900814

E-mail: Veaceslavgumennii@gmail.com
+373 69900814

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть