Manager departamentul vînzări

Un nou club „FITNESS FORMA” angajează:

Atribuțiile funcției:

  • ciclul complet de lucru cu clientul în sistemul CRM, de la apelul de primire până la executarea contractului;
  • efectuarea programărilor și prezentărilor clubului;
  • vânzarea cardurilor de club și a serviciilor de club;
  • asistență pentru serviciul clienți;
  • menținerea și extinderea bazei de clienți;
  • completarea rapoartelor zilnice;
  • participarea la evenimentele companiei.

Cerințe:

  • experiență în vânzări;
  • activitate, abilități de comunicare, responsabilitate;
  • capacitatea de a comunica cu oamenii și un aspect atractiv;
  • cunoașterea limbilor rusă și română, limba engleză constituie un avantaj;
  • capacitatea de a-și exprima în mod clar și competent gândurile;
  • capacitate de învățare rapidă;
  • capacitatea și dorința de a lucra în echipă;
  • cunoștințe despre fitness constituie un avantaj;
  • utilizator PC încrezut.

Compania garantează:

  • instruire în domeniul vânzărilor;
  • salariu + % din vânzări + bonusuri trimestriale;
  • program de lucru în schimburi convenabile;
  • pachet complet de beneficii;
  • lucru într-o echipă tânără și prietenoasă, într-o atmosferă de dragoste pentru un stil de viață sănătos;
  • vizita gratuită la unul dintre cele mai bune cluburi de fitness din oraș + bonusuri pentru angajați.

CV-ul cu o notă de interes pentru funcția respectivă și fotografie trimiteți la adresa de e-mail: info@fitnessforma.md.

Vor fi luate în considerare doar CV-urile preselectate.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide