Specialist Meta Ads

Smart.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
La Smart.md, căutăm un Specialist Meta Ads dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de publicitatea online și ai experiență în gestionarea campaniilor pe platformele Meta (Facebook, Instagram), dorim să te cunoaștem!
Responsabilități:

Implementarea și optimizarea completă a campaniilor publicitare pe platformele Meta Ads.
Optimizarea campaniilor publicitare pentru a maximiza eficiența și ROI/ROAS.
Analizarea datelor din Baza de Date, Facebook Ads Manager, Google Analytics și Insights pentru a identifica cele mai valoroase audiențe și a optimiza campaniile.
Utilizarea Pixel-ului Facebook și a evenimentelor personalizate pentru tracking și remarketing eficient.
Elaborarea rapoartelor săptămânale cu concluzii și planuri de acțiune.
Cercetarea și testarea de noi strategii și tactici pentru a îmbunătăți performanța campaniilor.
Evaluarea performanței campaniilor pentru a lua decizii care să stimuleze creșterea conversiilor și a lead-urilor.

Cerințe:

Capacitatea de a gestiona simultan multiple campanii cu bugete variind de la sute la mii de dolari lunar.
Experiență în configurarea și gestionarea campaniilor digitale pe platformele Meta (Facebook, Instagram).
Abilitatea de a planifica și dezvolta strategii eficiente pentru diverse obiective de marketing.
Capacitatea de a respecta termenele limită și de a minimiza erorile.
Gândire analitică puternică și abilități excelente de interpretare a datelor.

Beneficii:

Oportunități de dezvoltare profesională.
Salariu fix + Bonusuri de performanță.
Un șef înțelegător și colegi tineri și prietenoși, într-o atmosferă propice pentru performanță.
Oficiu modern cu o karmă pozitivă.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide