Profesor de limba engleza

Seleng Studio
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 5000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Școala de limbi străine este în căutarea profesorilor de limba engleză care să împărtășească pasiunea noastră pentru limbi străine, educație și să ajute studenții să-și atingă obiectivele.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finalizate cu diplomă în limba engleză.
- Еxperienţa în post similar constituie un avantaj, totuși, salutăm condidații fără experiență, oferim instruirea necesară.
- Punctualitate.
- Responsbilitate.
- Disciplina.
- Capacitatea de a găsi limba comună cu studenții.

Responsabilitati:
- Desfășurarea lecțiilor folosind diverse metode.

Noi oferim:
- Angajarea oficială și pachet social.
- Salariu motivant.
- Materiale didactice și programe de studii elaborate.
- 50% reducere angajaților și copiilor acestora la serviciile companiei.
- Oportunități de dezvoltare profesională prin educație și formare.
- Program de lucru - Part-time.

Dacă dețineți aceste abilități și doriți să faci parte din echipa Seleng Studio,
aplicați CV-ul la adresa selectenglishmd@gmail.com cu mențiunea "CV"!
Telefon:
068781663
Persoana de contact:
Enachii Veaceslav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide