Manager Operator | Менеджер Оператор

Cheton Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dacă vă aflați în căutarea unui post de lucru interesant și cu perspectivă, dacă vă place să comunicați și găsiți ușor limbă comună cu toți, dacă sunteți încrezut în forțele proprii, activ, ambițios, cu dorință clară de atingere a scopului,
Noi vă așteptăm!
Obligațiile de bază:

Lucrul cu baza de clienți ai companiei
Intereacțiunea cu clienții prin telefon, email, direct
Oferirea informației calitative despre produsele companiei
Recepționarea și prelucrarea comenzilor de vînzare
Plasarea comenzilor în 1С
Evidența documentelor însoțitoare și a rapoartelor

Cerințe față de candidat:

Cunoașterea limbilor română și rusă - obligatoriu
Capacitate înaltă de comunicare, vorbire clară
Studii superioare sau medii de specialitate
Abilitate de a lucra cu un volum mare de informație

Noi oferim:

Salariu superior celui mediu pe piață.
Posibilitate de creștere profesională
Achitarea salariului la timp
Pachet social integru
Ziua de muncă de la 8.30 - 17.30
Oficiu spațios, confortabil, modern

Selectarea prealabilă va avea loc în baza CV cu indicarea funcției pentru care aplicați.
E-mail: hr@cheton.md

Если вы ищите интересную и перспективную работу, если вы любите общаться и умеете находить общий язык со всеми, если вы уверенный, активный, амбициозный, с четким стремлением к достижению цели,
То мы вас ждем!
Основные обязанности:

Работа с базой клиентов компании
Взаимодействие с клиентами по телефону, электронной почте или лицом к лицу, предоставление грамотной консультации о продуктах компании - Прием и обработка заявок на продажу - Оформление заказа в 1С - Ведение сопровождающей документации и отчетов

Требования:

Знание румынского и русского – обязательно.
Грамотная и хорошо поставленная речь.
Высшее или средне-специальное образование.
Умение работать с большим потоком информации.

Мы предлагаем:

Заработок выше рыночного.
Возможность карьерного роста.
Всегда своевременная выплата заработной платы.
Полный социальный пакет.
Полный рабочий день с 08.30 до 17.30;
Уютный, большой, современный офис

Предварительный отбор осуществляется на основании CV c указанием вакансии.
E-mail: hr@cheton.md E-mail: hr@cheton.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide