Maistru secție

Cerințe:

  • studii superioare sau medii tehnice;
  • experiența anterioară de cel puțin 5 ani într-o poziție similară;
  • cunoștințe în domeniul structurii și caracteristicilor tehnice ale automobilelor, cunoașterea
  • proceselor tehnologice de întreținere și reparație a vehiculelor;
  • capacitatea de a lucra cu cataloagele de scule și unelte speciale, piese de schimb, programe
  • pentru reparația automobilelor;
  • cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programului 1C;
  • fluență în limbile română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj);
  • spirit de inițiativă, perseverență, conștiinciozitate, punctualitate.

Sarcinile și responsabilitățile specifice postului:

  • asigurarea ordinii și curățeniei în zona de deservire;
  • aducerea la cunoștința mecanicilor a instrucțiunilor de lucru, instruirea tehnică a mecanicilor,
  • supravegherea execuției lucrărilor;
  • monitorizarea proceselor ce se desfășoară în zona de reparații, oferirea de ajutor în cazul unor diagnostice complexe, etc.;
  • implicarea în procesele de recepție și reparație, dar și în cazurile de returnări și reclamații în vederea stabilirii tipurilor de lucrări și a pieselor de schimb necesare;
  • oferirea de suport în rezolvarea unor probleme tehnice complicate;
  • realizarea inspecției finale a automobilelor înainte de a fi predate clienților.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii la unul dintre cele mai moderne service-uri auto din țară;
  • șansa de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști și a reprezenta un brand internațional;
  • un salariu motivant și plătit fără întîrzieri;
  • pachet social integral;
  • tichete de masă;
  • instruire corporativă;
  • oportunități de carieră.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplicați la adresa electronică:
hr@continent.toyota.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide